Balneol se dostane pod kůži každému

Přesně v období od podzimu do jara nastává ten správný čas, kdy oceníme koupele v Balneolu. Samozřejmě, i po zbytek roku je Balneol vhodný, avšak teplá vana během letních měsíců není až tak lákavá. Nemusíme si říkat, co vše Balneol umí a na jaké všechny potíže je, to najdeme v příbalovém informačním letáku nebo na https://www.kobao.cz/balneol-energy/. Na základě dlouholetých zkušeností si představíme, jak ještě dokonaleji využít potenciál Balneolu. 

Pod vlivem Luny

U Balneolu je možné využít znalosti o Luně a nastavit si pravidelnost koupelí, podle jednoduchého systému. Podle vyzkoušených poznatků působí koupel nejlépe ve dnech, kdy Luna prochází některým z vodních či zemských znamení. Díky tomu vychází koupel na 2 až 3 dny v týdnu. A která znamení to tedy jsou? Patří mezi ně Ryby, Rak, Štír, Býk, Panna, a Kozoroh. Pokud nás ovšem žádné zdravotní potíže netrápí a jsme fit, můžeme si koupel dopřát dle svého pocitu a dle libosti. 

Luna v daném znamení se sice nachází celý den, je však více než vhodné si Balneolovou koupel dopřát ideálně až po 18 hodině. Po Balneolové koupeli by už neměla následovat již žádná velká fyzická aktivita. Věnujme se spíše odpočinku a relaxu. 

Koupel versus sprcha 

Všeho moc škodí. A to platí v každém směru. Pokud se pouze celý rok jen sprchujeme, tak sice ušetříme čas a peníze za vodu, sprcha nás povzbudí, ale na druhou stranu je potřeba si najít i čas na relaxační koupel, která nás zharmonizuje po všech stránkách, navodí hlubší uvolnění a klid. Pokud bychom se ovšem pouze jen každý den koupali, budeme hodně zpomalení a neschopni tzv. rychlé akce. Střední cesta je tedy u zdravého člověka dopřát si koupel alespoň jednou týdně ať již s Balneolem či nikoliv. Pokud nás ovšem trápí některé z obtíží uvedené u Balneolu, pak je velice vhodné si koupel dopřát dvakrát až třikrát za týden.

Jak se správně koupat

Záleží samozřejmě i na způsobu koupání. Daleko efektivnější je pokožku vodou s Balneolem doslova omývat, než si jen nečinně do vany lehnout. Tak, jako bychom měli mýdlo v ruce. Účinné látky se tak ještě lépe dostanou do pokožky, která se i krásně prokrví. Nebojme se umýt si Balneolovou lázní i obličej. 

Po dokončení koupele, před osušením těla, se můžeme osprchovat nebo ne. Záleží na tom, co řešíme za zdravotní problémy pomocí Balneolu. Pokud nás trápí kožní onemocnění, či například se jedná o očistu po chemoterapii, je vhodné se po koupeli osprchovat. Pokud nám však jde o uvolnění svalstva nebo máme potíže s pohybovým aparátem, je vhodné osprchování po koupeli vynechat. 

Nemáme vanu? 

I pokud nemáme vanu, můžeme Balneol používat. Balneol můžeme použít, jako sprchový gel. Pokud nás trápí nachlazení nebo problémy v dolní části nohou můžeme využít Balneol pro koupele skrze chodidla, ponořením noh do vaničky s teplou vodou a Balneolem. 

Používání Balneolu je velice vhodné zařadit do svých běžných očistných rituálů. Tak a teď už jen zbývá popřát nám všem příjemnou relaxační koupel.

 

 
 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.